Молодіжний квест “Скарби Дмитра Яворницького”

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ
ІМ. Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО
МЕМОРІАЛЬНИЙ БУДИНОК-МУЗЕЙ АКАД. Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО

ПРЕС-РЕЛІЗ
НОВОГО МОЛОДІЖНОГО КВЕСТУ
ВІД БУДИНКУ-МУЗЕЮ Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО

«СКАРБИ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО»

Питання до городян, які люблять своє місто: бажаєте активно відпочити на свіжому повітрі, інтелектуально розважитися та дізнатися більше про Центральний парк Дніпропетровська?

Тоді реєструйтеся у відкритих групах «Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького» vk.com/budynok та facebook.com/budynok та беріть участь у новому молодіжному квесті парком імені Т.Г. Шевченка. Ви гарантовано дізнаєтесь про найкоштовніший скарб Дмитра Яворницького і отримаєте можливість побачити його на власні очі!
Але шлях до цієї інформації не буде легким – потрібно докласти максимальних зусиль, щоб згадати історію рідного міста… або ж відшукати підказки та розгадати шифри, які приведуть вас до бажаної мети. Та ні на мить не можна втрачати пильності, адже у змаганнях беруть участь дві команди, кожна з яких має діяти злагоджено, щоб досягти найвищого результату. Тож поспішайте! Найстаршому парку міста є де ховати свої таємниці…

Квест починається 9 вересня о 16-тій годині на веранді Меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького (площа Шевченка, 5 – навпроти входу до парку ім. Т.Г. Шевченка).

Реєстрація учасників за адресою: vk.com/budynok, facebook.com/budynok

Обов’язкова умова: наявність одного телефону на команду із фотокамерою та доступом до Інтернету.

Увага! Перші десять учасників, що зареєструються для участі у квесті, шукають скарби Дмитра Яворницького БЕЗКОШТОВНО!