Підсумки творчого конкурсу “Дмитро Яворницький – видатна людина нашого краю та країни”

Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького до 160-річного ювілею Д.І. Яворницького оголосив конкурс з метою популяризації спадщини видатного вченого нашого краю та країни, подвижницьке життя якого є прикладом видатного служіння Батьківщині, невичерпним джерелом виховання підростаючої покоління, а також за для активізації виявлення нових творчих обдарувань, всебічної підтримки літературно обдарованої молоді, в тому числі створення умов для поширення результатів творчості, поглиблення здорової творчої конкуренції, можливість створення кола спілкування для людей, що присвячують літературній діяльності.

Всього у період з 1 вересня до 20 жовтня 2015 р. організаційний комітет конкурсу отримав 100 дитячих робіт в усіх номінаціях. Після їх розгляду журі конкурсу у складі завідуючої Меморіальним будинком-музеєм Д.І. Яворницького Тимошенко Я.П, української поетеси, перекладача, члена Національної спілки письменників України Степовички Л.Н. та головного методиста з питань викладання історії та суспільних наук Науково-методичного центру управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради Епіка М.М. визначило найкращі роботи у номінаціях «Прозовий твір», «Поезія», «Комп’ютерна презентація» у двох вікових категоріях: до 13 років, від 13 до 17 років.

Лауреатами конкурсу стали:

 1. Таран Олена Юріївна. 11 клас. КЗО «Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю». Поезія.
 2. Шеменьова Катерина Андріївна. 6 клас. КЗО НВК №110. Поезія.
 3. Ботвініков Михайло Сергійович. 6 клас. КЗО Дніпропетровська міська спеціалізована школа №144 з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій. Комп’ютерна презентація.
 4. Сумароков Артем. 4 клас. НВК138. Комп’ютерна презентація.
 5. Воробйова Олександра Олександрівна. 6 клас. СЗШ №35. Комп’ютерна презентація.
 6. Уланов Віктор Сергійович. 6 клас. КЗО СЗШ №89. Комп’ютерна презентація.
 7. Жура Антоніна Юріївна. 6 клас. КЗО СЗШ №27. Проза.
 8. Уланов Віктор Сергійович. 6 клас. КЗО СЗШ №89. Проза.
 9. Глоба Тетяна Ігорівна. 7 клас. КЗО СЗШ №105. Проза.
 10. Шепілова Нелла Олегівна. 6 клас. КЗО Дніпропетровська міська спеціалізована школа №144 з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій. Комп’ютерна презентація.
 11. Філімонова Владислава. 10 клас. КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання». Поезія.
 12. Земляний Валерій. 10 клас. КНЗ ХЕЛ. Комп’ютерна презентація.
 13. Лаченков Ігор Борисович. 11 клас. КЗО «Спеціалізована багатопрофільна школа №23 з поглибленим вивченням англійської мови». Комп’ютерна презентація.
 14. Косарева Анастасія Сергіївна. 10 клас. КЗО «Спеціалізована багатопрофільна школа №23 з поглибленим вивченням англійської мови». Комп’ютерна презентація.
 15. Плужніченко Марія Олександрівна. 10 клас. КЗО «Вечірня середня загальноосвітня школа №4». Комп’ютерна презентація.
 16. Бородіна Єлизавета Олександрівна. 11 клас. КЗО СЗШ №75. Проза.
 17. Кленько Вероніка Дмитрівна. 11 клас. КЗО СЗШ №27. Проза.
 18. Лучков Артур Романович. 9 клас. КЗО «Спеціалізована школа №67 еколого-економічного профіля». Проза.
 19. Садкєєва Вікторія Вадимівна. 9 клас. КЗО «Українсько-американський ліцей». Проза.
 20. Терновський Кирило Олександрович. 8 клас. ЗОШ №73. Комп’ютерна презентація.

Нагородження лауреатів конкурсу дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та пам’ятними подарунками відбудеться 12 листопада о 14-й годині у Меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького. Учасники заходу почують найкращі твори та вірші у авторському виконанні, на великому екрані побачать найбільш цікаві комп’ютерні презентації, а також отримають можливість познайомляться з відомою українською поетесою, перекладачем, членом Національної спілки письменників України Лесею Степовичкою, яка презентує лауреатам творчого конкурсу свою нову поетичну збірку.

ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ КОНКУРСУ ЗА НАДІСЛАНІ РОБОТИ!
Чекаємо переможців конкурсу (перелік імен додано вище) 12 листопада о 14-й годині у Меморіальному будинку-музеї акад. Д.І. Яворницького (у супроводі батьків або вчителів).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*