Виставка дитячого малюнку «Новорічна»

                                                    МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ

                                    ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА № 2

виставка дитячого малюнку «Новорічна» учнів Дніпропетровської дитячої художньої школи № 2

18 грудня 2015р. о 16.00 у виставковому залі Дніпропетровського історичного музею ім..Д.І.Яворницького (Діорама) відбудеться відкриття виставки робіт учнів Дніпропетровської дитячої художньої школи № 2, директор – Бойченко О.І.

Ця виставка проводиться в рамках святкування Новорічних та Різдвяних свят в м. Дніпропетровську. Гармонійно поєднується в новорічному калейдоскопі з іншими святковими виставками дитячої творчості та конкурсами, які проводяться в цей час в різних виставкових залах нашого міста.

Ініціатором та організатором виставки виступила Дніпропетровська дитяча художня школа №2 при підтримці Управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради та Дніпропетровського історичного музею ім..Д.Яворницького.

Виставка учнів ДХШ № 2 спрямована на підтримку обдарованих дітей, стимулювання творчої активності, створення умов самовираження юних талантів.

На відкритті виставки прозвучать музичні твори у виконанні учнів музичної школи № 10 м. Дніпропетровська, директор – Галушко В.М.

Поєднання образотворчих та музичних творів виглядає дуже гармонійно і цікаво. Важливо відмітити, що багато хто з учнів ДХШ № 2 одночасно з малюванням займаються іншими видами мистецтв, і це яскраво відображається в їх творчості. Роботи вирізняються чистотою тону, яскравістю кольору, простотою сюжету – одним словом, музичністю.

Синтез мистецтв підсилює емоційні враження від перегляду дитячої творчості.

Над новорічною та Різдвяною темами, які близькі кожній родині, учні школи віком від 9 до 16 працювали з надзвичайним натхненням. Виконано багато цікавих, самобутніх робіт. Понад 100 робіт було надано до оргкомітету виставки. Найкращі 20 робіт демонструються в цій залі, на яких зимова казка, Новорічні та Різдвяні сюжети перетворюються на реалії.

Юні художники майстерно працюють в різних техніках. Живопис гуашшю, аквареллю зачаровує своєю колористикою. Учні використовують як традиційне письмо пензлем, так і роботу мастихіном – узькою стальною пластиною. Графічні роботи надають змогу відвідувачам познайомитись з технікою роботи тушшю, линоритом та печаттю по картону. Декоративні композиції поєднують сучасне бачення декору з традиційним мистецтвом розпису, батику.

«Новорічна» виставка є своєрідним подарунком нашому місту, всім шанувальникам дитячої творчості, небайдужим до прекрасного та казкового.

Захід відбудеться за адресою: Дніпропетровськ, Карла Маркса, 16, історичний музей ім. Д.І.Яворницького (Діорама).

Директор                                                                                            О.І.Бойченко

Яскраві та захоплюючі мультфільми українською мовою для дітей будь-якого віку можна абсолютно безплатно подивитись на сайті bobfilm.pp.ua. Крім того на сайті ви знайдете чимало художніх фільмів, що упоряджені по країнах та роках, а також кіно у форматі HD.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*