Мультимедійна лекція з теми «Тарас Шевченко – художник»

До Дня народження Т.Г. Шевченка наукові співробітники Меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького підготували науково-популярну мультимедійні лекції з теми «Тарас Шевченко – художник».

Слухачі отримають змогу дізнатися про особливу грань таланту Т. Шевченка – хист до малярства; наочно ознайомитися з його художніми творами, простежити основні віхи біографії Т.Г. Шевченка-художника, побачити Україну крізь призму картин її славетного сина. Метою лекції є популяризація художньої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, академіка Санкт-Петербурзької Імператорської академії мистецтв.

Тематичні лекції мають виїзний і стаціонарний (у приміщенні будинку-музею Д.І. Яворницького) характер та розраховані на учнів, студентів різних вікових категорій.

Слід зазначити, що Дмитро Іванович Яворницький багато років присвятив вивченню життєвого та творчого шляху Тараса Григоровича, збирав матеріали стосовно його діяльності, написав та видав працю «Матеріали до біографії Т.Г. Шевченка» (1909), до якої увійшла автобіографія поета, до того часу ще не відома, знайдена та надрукована вперше дослідником Д.І. Яворницьким.
Вартість: 5 грн. з учня (стаціонарна), 10 грн з учня (виїзна).

Будинок-музей працює: вівторок, середа, субота, неділя з 10 до 16 години.
Заявки щодо проведення мультимедійної лекцій приймаються за тел.: 47-27-61, 47-27-33.
Адреса будинку-музею: площа Шевченка, 5 (біля парку ім. Шевченка).

Адреса музею у соцмережах: www.facebook.com/budynok, https://vk.com/budynok

title3