Дитячий квест «У пошуках скарбів: Монастирський острів»

21 вересня 2016 року Меморіальний будинок-музей академіка Д.І. Яворницького презентував новий квест з циклу «У пошуках скарбів…», який став своєрідним продовженням дитячого квесту парком Т.Г. Шевченка. Цього разу інтерактивна гра охопила особливу частину парку – легендарний Монастирський острів, а саме знакові його місця: храм Святителя Миколая, пам’ятник Т.Г. Шевченкові, фонтан «Поріг Ревучий» та ін.

Першими випробували новий квест учні 2 класу КЗО СЗШ № 17 м. Дніпра, які вже були учасниками квесту парком ім. Т.Г. Шевченка, і були готові далі досліджувати його територію. Вікова історія Монастирського острову була зашифрована у віршованих загадках, які потрібно було розгадати, щоб відкрити всі його таємниці.

У активній пізнавально-розважальній формі діти віднайшли та розкрили всі шифри, дізнались імена відомих людей, пов’язаних з островом, Дніпром та його порогами, почули старовинні легенди, побачили нові мальовничі місця.

Важливо, що до кінця жовтня у учасників квесту є унікальна можливість відвідати квест «У пошуках історії: Монастирський острів» у комплексі з інтерактивною виставкою «Дніпрові пороги», яка яскраво проілюструє втрачене природне диво Дніпра.

Квести «У пошуках скарбів» парком ім. Т.Г. Шевченка та Монастирським островом мають декілька рівнів складності, і розраховані на учнів 1-5, 6-8 класів. Для учнів 9-11 класів розроблено квест парком ім. Т.Г. Шевченка «Скарби Дмитра Яворницького» із застосуванням сучасних інформаційних технологій.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Запис за тел. 47-27-61, 47-27-33.

Адреса музею: пл. Шевченка, 5.

Інформаційний ресурс: www.museum.dp.ua.

Сторінки у соц. мережах: www.facebook.com/budynok1/ twitter.com/D_Yavornytsky

2-(5)

2-(6)

2-(2)

2-(4)

2-(3)

2-(1)

2-(7)

2-(8)