Ювілейний творчий вечір відомої української письменниці Олесі Омельченко

20 січня о 13:00 у музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться ювілейний творчий вечір відомої української письменниці Олесі Омельченко.

Олеся Омельченко, автор 10 книг поезії, прози, драматургії, творів для дітей. Суть її світобачення найкраще окреслюється рядками її вірша: «Дивлюсь, дивуюсь, квітну і живу».

«Увага до світу своєї душі та відтворення в ньому оточуючої дійсності («дивлюсь»), постійне відкриття для себе неперебутньої новизни цих світів («дивуюсь»), невпинний творчий стан душі («квітну») і врешті поєднання всього того як рушійна сила життя людини, що сама творить і є фактором творіння («живу») – саме так потрактувала творчість Олесі Омельченко відомий поет і критик Наталка Нікуліна.

Вечір присвячений 65-літньому ювілею Олесі Омельченко та презентації чотирьох нових книжок, які побачили світ протягом останніх двох років: поетичних збірок «Мить і вічність» та «Високий берег», казок для дітей «Марійчина казка», «Казка про Вовка Недригайла».

Твори для дітей є окремою сторінкою у творчому доробку О. Омельченко, яка поєднує в житті письменницьку роботу з педагогічною. Сьогодні Олеся Омельченко працює вчителем української мови та літератури, німецької мови у рідній Військовій середній школі Солонянського району Дніпропетровської області. Вчитель вищої категорії. Керівник літературної студії школи «Віконечко», вихованці якої щороку посідають призові місця не лише у районі, області, Україні, а й Міжнародних конкурсах літературно обдарованих дітей. Вона – «Почесний громадянин Солонянського району».
Запрошуємо на зустріч з письменницею та ї творчістю.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*