Презентація книги поезій Віталія Старченка «Ламка експресія доби»

17 травня о 17.00 у музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться презентація книги поезій Віталія Старченка «Ламка експресія доби».

Збірка поезій лауреата премій ім. Павла Тичини та ім. Івана Сокульського складається з творів, написаних в останні роки. Жоден вірш збірки до її публікації не оприлюднювався. Книга має три розділи, між якими існує тісний внутрішній зв’язок, умотивований епохальними драматичними і трагедійними подіями в сучасній українській історії та складними авторськими переживаннями, де, зрештою, перемагають оптимістичні передчуття.

Перший розділ збірки – «Заперечення скверни» – віддзеркалює протест проти жахів і потворності колоніального існування, проти паралічу суспільної свідомості, який призводить до масового манкуртизму. Розділ «Київський час» стверджує ідею відрахунку нового часу на теренах нашої Батьківщини – часу воскресіння гідності, духу та волі українців після Революції Гідності, доби збройної боротьби за Незалежність на українському сході. Останній розділ, названий «Пленер пополудні», присвячений почуттю щастя, яке охоплює людину у вільному житті, де домінують Любов, Природа і Творчість.

У дизайні обкладинки та шмуцтитулів збірки використаний малюнок дворічної онуки поета – Вікторії.

Книга побачила світ у видавництві «Ліра». Редактор: Надія Тубальцева, дизайнер: Наталія Касьянова.

Видання профінансовано мерією м. Дніпра.

Презентація книги відбудеться в інтер’єрі виставки «Пером і пензлем», яка широко представляє творчий доробок поета, прозаїка, художника, мистецтвознавця Віталія Старченка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*