Фотоконкурс “Проспект Дмитра Яворницького: ретроспектива кольору та змісту”

ШАНОВНІ ФОТОГРАФИ ТА ФОТОЛЮБИТЕЛІ НАШОГО МІСТА І ПРОСТО ДРУЗІ!

Запрошуємо вас взяти участь у фотоконкурсі, що проводиться Меморіальним будинком-музеєм академіка Д.І. Яворницького за підтримки Туристичної агенції Риба Андрій.

НЕВИПАДКОВО ГОЛОВНИЙ ПРОСПЕКТ НАШОГО МІСТА НОСИТЬ ІМ’Я ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, АДЖЕ БАГАТО БУДІВЕЛЬ І МІСЦЬ НА НЬОМУ ПОВ`ЯЗАНІ З ЖИТТЯМ ТА ДІЯЛЬНІСТЮ ВЧЕНОГО.

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ КРАЩЕ ДІЗНАТИСЯ ІСТОРІЮ МІСТА, А ТАКОЖ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ СПАДЩИНИ ВИДАТНОЇ ДЛЯ НАШОГО КРАЮ ТА КРАЇНИ ЛЮДИНИ – АКАДЕМІКА Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО ВЗЯВШИ УЧАСТЬ У ФОТОКОНКУРСІ!

ДЛЯ ЦЬОГО ВАМ ПОТРІБНО:

 • ВІДНАЙТИ на проспекті знакові будівлі або місця, де Д.І. Яворницький працював, викладав, які відвідував тощо.
 • СФОТОГРАФУВАТИ одне з цих місць або декілька на фотоапарат (світлини мають бути якісними, оскільки найкращі будуть надруковані у вигляді набору пам`ятних листівок).
 • НАДІСЛАТИ оригінал на електронну пошту музею: yavor@email.ua з підписом про те, яким чином місце, зображене на світлині, пов`язане з Дмитром Яворницьким.

ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПОДІЛИТИСЯ ЗІ ВСІМА МЕШКАНЦЯМИ ТА ГОСТЯМИ МІСТА ВЛАСНИМ БАЧЕННЯМ ГОЛОВНОГО ПРОСПЕКТУ ДНІПРА, А ТАКОЖ ОТРИМАТИ ЗА ЦЕ ПОДАРУНКИ!

З більш детальними умовами ви можете ознайомитися в основних положеннях фотоконкурсу «Проспект Дмитра Яворницького: ретроспектива кольору та змісту»

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ФОТОКОНКУРСУ «ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО: РЕТРОСПЕКТИВА КОЛЬОРУ ТА ЗМІСТУ»

Для популяризації імені видатного вченого Д.І. Яворницького, його наукової й творчої спадщини, діяльності на користь краю та країни оголошується фотоконкурс світлин з видами знакових місць та об’єктів центрального проспекту міста, пов’язаних з іменем вченого.

Час проведення фотоконкурсу: з 15 липня до 31 серпня 2017 року.
Організатори фотоконкурсу: МЕМОРІАЛЬНИЙ БУДИНОК-МУЗЕЙ АКАДЕМІКА Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО за підримки ТИРИСТИЧНОЇ АГЕНЦІЇ “Риба Андрій”

Час і місце визначення переможців: 10 вересня о 15.00 – Меморіальний будинок-музей академіка Д.І. Яворницького.
Журі фотоконкурсу: завідуюча Меморіального будинку-музею академіка Д. Яворницького Яна ТИМОШЕНКО (м. Дніпро), фотограф, краєзнавець Павло МАМЕНКО (м. Дніпро), генеалог, краєзнавець, видавець Андрій ПАРАМОНОВ (м. Харків).

Учасники фотоконкурсу: мешканці та гості міста Дніпра без обмеження у віці.

Формат конкурсних робіт: Фотографії подаються в електронному вигляді: формати «TIF» «PNG» або «JPG»; розмір 30х40 см. Фотографії приймаються у максимально високій якості!

Адреса прийому конкурсних робіт: на електронну скриньку yavor@email.ua

Визначення переможців: Переможці Фотоконкурсу (три найкращі роботи) визначаються за рішенням Журі конкурсу, Приз глядацьких симпатій – шляхом відкритого голосування з 1 по 10 вересня 2017 року на сторінці музею у соціальній мережі facebook.com/budynok1 та під час виставки на пленері у День міста (9-10 вересня 2017 р.)
Критерії відбору фотографій: тематична відповідність, повнота і оригінальність розкриття теми, художня цінність.

Відправником фотографії (учасником Конкурсу) повинен бути її Автор, який згоден з умовами проведення Конкурсу.

Кількість робіт, поданих одним учасником, не обмежується.

Не приймаються:

 • Фотографії, не відповідні тематичним вимогам Конкурсу;
 • фотографії, що не представляють художню цінність (на розсуд Журі Конкурсу);
 • фотографії низької якості, картинки з дефектами і з високим ступенем стиснення;
 • фотографії з нанесеними логотипами, підписами, рекламою і т.п.

Нагородження переможців:

 • Найкращі 30 (ТРИДЦЯТЬ) робіт будуть роздруковані (за згодою Автора) форматом 20х30 см та експоновані на виставці-пленері до Дня міста 9-10 вересня біля Меморіального будинку-музею академіка Д.І. Яворницького та Центрального парку відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.
 • Найкращі 12 (ДВАНАДЦЯТЬ) робіт (за наявності достатньо якісних за розсудом жюрі) будуть видані обмеженим колекціонним накладом у комплекті листівок «Проспект Дмитра Яворницького: ретроспектива кольору та змісту» та вручені авторам.
 • Найкращі 3 (ТРИ) фотографії нагороджуються Дипломом переможця фотоконкурсу, книжковими виданнями музею та призами від спонсора – Туристичної агенції «Риба Андрій»: за І місце – путівка на екскурсію по області; за ІІ, ІІІ місця – путівка на екскурсію по місту. (Екскурсійна путівка обирається переможцями особисто з переліку пропонуємих агенцією туристичних поїздок. Пропозиція дійсна впродовж трьох місяців).
 • ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ – грошова винагорода у розмірі кількості “лайків” за роботу на сторінці facebook.com/budynok1 та під час виставки на пленері 9-10 вересня (голоси додаються. Відповідальність за підрахунок покладається на членів Жюрі). Розрахунок грошової винагороди: 1 лайк = 1 грн, але не більше 1000 грн. готівкою. Голосування припиняється о 14.00 год. 10 вересня.
 • Вручення нагород та приза глядацьких симпатій відбудеться під час проведення виставки на пленері біля Меморіального будинку-музею академіка Д.І. Яворницького – 10 вересня 2017 р. о 15-й годині.
 • Після проведення виставки відібрані фотографії будуть передані до фондів Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького (за згодою Автора фото та дотриманням документації ДНІМ).

Додаткові умови:

 1. Організатори Конкурсу припускають, що особи, зафіксовані на конкурсних фотографіях, згодні (в письмовій або усній формі) з умовами використання фотоматеріалів в рамках проведення даного Конкурсу. Відповідальність за дотримання цього пункту правил покладається на Автора.
 2. Організатори Конкурсу залишають за собою право відмовити у прийомі фотографії на Конкурс без пояснення причин і без повідомлення відправника.
 3. Організатори Конкурсу залишають за собою право зняти будь-яку фотороботу з конкурсного голосування (глядацького і журі), якщо під час проведення Конкурсу стануть відомими будь-які обставини, що вступають у конфлікт з діючими на той момент умовами Конкурсу.
 4. Автор, чиї роботи беруть участь у Конкурсі, передає Організатору Конкурсу право на публікацію і публічну демонстрацію фоторобіт Автора, які беруть участь у Конкурсі, в тому числі, в інформаційних і / або рекламних цілях, під найменуванням Конкурсу. Перелік способів публічної демонстрації та публікації включає в себе, але не обмежується вказаним списком: на сторінках сайтів в мережі Інтернет; в інтернет-рекламі; на носіях зовнішньої реклами; на телебаченні; в друкованих виданнях; на рекламних афішах і листівках Конкурсу.
 5. Матеріальні компенсації Автору за участь його фоторобіт у Конкурсі та використання їх в інформаційних і / або рекламних цілях Конкурсу не передбачені.
 6. Автор фотороботи зобов’язаний надати (на вимогу Організаторів конкурсу або Журі конкурсу) оригінал своєї роботи для підтвердження авторства. У разі вибору фотографії для участі у Виставці, Автор зобов’язується на вимогу надати фотографію в вихідній (оригінальній) якості для друку на великому форматі.
 7. Організатори Конкурсу дотримуються захисту прав відображених на фотографіях громадян. Автор, який подає на Конкурс фотографії повинен розуміти, що, у разі виявлення явної незгоди суб’єкта, відображеного на фотографії, з умовами Конкурсу, які передбачають публічну демонстрацію і публікацію фотографії суб’єкта на загальнодоступних носіях, в тому числі в мережі Інтернет, всі фотороботи, на яких розміщена незгідна з умовами особа, підлягають негайному зняттю з Конкурсу. При цьому суб’єкт, не згодний з умовами Конкурсу, повинен підтвердити, що на фотографії зображений саме він.
 8. При виявленні факту порушення авторських прав – наприклад, якщо фотографія була відправлена на Конкурс без відома справжнього автора або від імені іншої людини, то ті фотографії, щодо яких було допущено порушення, знімаються з Конкурсу.
 9. Організатори Конкурсу залишають за собою право зняти з Конкурсу не тільки ту фотографію, для якої було виявлено порушення, але і всі фотографії, які надійшли від суб’єкта, яка вчинила порушення.
 10. Зв’язок з учасниками конкурсу і голосуючими здійснюється на сторінці музею facebook.com/budynok1 (у відповідній події «Фотоконкурс: «Проспект Дмитра Яворницького: ретроспектива кольору та змісту»).
 11. Зв’язок з організаторами здійснюється електронною поштою yavor@email.ua, а також за телефоном (0562) 47-27-61.
 12. Організатори мають право використовувати отримані прізвище, ім’я, по батькові, псевдонім та іншу надану Учасником інформацію для складання підписів під конкурсними фотографіями і зв’язку з Учасником.
 13. Отримання нагород відбудеться за умови пред`явлення посвідчення особи, ім`я та прізвище якої співпадає з вказаними Автором світлин – переможців.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*