День відкритих дверей у Меморіальному будинку-музеї

До 162-ї річниці від дня народження Д.І. Яворницького

7 листопада 2017 р.

10.00 – 16.00  — День відкритих дверей у Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького.

17.00  — Лекція-гра-біографічний екскурс “Дмитро Яворницький: успіх усупереч” (ведуча і лектор – зав. музеєм Яна Тимошенко).

Дмитро Іванович Яворницький  — один з найвідоміших істориків України, “Козацький Батько”, “Людина-легенда” “Характерник”… – як тільки не називають вченого, відзначаючи його і наукові, і особисті досягнення в багатьох галузях науки й культури. І справді, його здобутки як історика, археолога, етнографа, фольклориста, лексикографа, письменника, поета, музейника, педагога, науковця, культурного та суспільного діяча вражали сучасників і продовжують вражати нас!

Що саме будо зроблено цією легендарною людиною? Як він досяг такого різнопланового успіху? Чи був легким його життєвий шлях? Якою ціною давалося прийняття та визнання ? Як віддячували в різні часи суспільство та влада Дмитру Яворницькому за відданість та надзвичайну працьовитість на користь української національної ідеї?

ЗАВДЯКИ чи УСУПЕРЕЧ обставинам ім’я Д. ЯВОРНИЦЬКОГО увічнено в пам`яті українців? А також на відвідувачів чекає унікальна захоплююча настільна інтелектуальна гра “Стежками Дмитра Яворницького”! Вона була створена у 2015 році за мотивами наукового та творчого шляху вченого й охоплює археологічні пошуки, етнографічні та фольклорні дослідження, письменницький і поетичний таланти, досягнення у музеєзнавстві, колекціонуванні, громадській та культурній діяльності, а також перешкоди, які траплялися вченому. Кожен з учасників зможе спробувати зібрати здобутки Д. Яворницького і відбутися в різних галузях науки!

Вхід вільний!

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА ЛЕКЦІЮ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ!

Запис на лекцію та довідки за телефоном: (066) 35 25 9 85

Адреса музею: пл. ім. Т.Г. Шевченка, 5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*