Презентація фільмів режисера Ю. Кочкарова

16 січня о 18-й годині у Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбудеться презентація фільмів режисера Ю. Кочкарова «Війна жіночого роду» та «Очі Донбасу».

Юрій КОЧКАРОВ – корінний донеччанин, україномовний письменник та поет, сценарист й режисер, більшість творів якого присвячені його малій батьківщині – шахтарському краю Донбасу. Війна та окупація змусили його покинути улюблену Донеччину, але не забути про неї.

Зйомка соціальних художньо-документальних картин, що будуть презентовані, здійснена у 2017 році за власний кошт автора, його друзів та за підтримки однодумців, серед яких такі поважні організації, як “ФУНДАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ”, ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ КУЛЬТУРНИХ ЗВ`ЯЗКІВ (IFA), Міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина (фінансова підтримка).
Географія знімальних робіт досить широка, деякі сцени зняті безпосередньо в Дніпрі, МЕМОРІАЛЬНОМУ БУДИНКУ-МУЗЕЇ АКАДЕМІКА Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО та за участю його співробітників, друзів.

Фільми висвітлюють історії жінок та дітей, яким довелося пережити гарячі події в Донбасі, Криму, Сирії.

В стрічці «Війна жіночого роду» героїні постануть перед глядачами як у довоєнних образах, так і розповідатимуть про події, що трапилися під час конфліктів. Історії переселенок і біженок зможуть надихнути на життя і боротьбу як вимушених переселенців, так і місцевих мешканців Січеславського краю.
Режисер – Юрій Кочкаров
Оператор – Віталій Бурківський.

Короткометражний фільм «Очі Донбасу» не залишить байдужим публіку. В картині поставлена історія маленьких луганчан, яких розділили війна. Але незважаючи на це, маленькі герої вірять в спільне майбутнє і все роблять задля цього.
Режисер – Юрій Кочкаров
Оператор – Дмитро Камінський.

Вхід безкоштовний (благодійний внесок).

Адреса музею: пл. ім. Т.Г. Шевченка, 5

Тел. для довідок: (066) 35-25-985

Інформаційний ресурс: www.museum.dp.ua

Сторінки музею у соц. мережах:
facebook.com/budynok1/

twitter.com/D_Yavornytsky

www.instagram.com/yavornytsky_house

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*