Презентація біографічного роману «Характерник»

21 лютого 2018 року о 17.00 в музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться  творча зустріч з потомственим лікарем, кандидатом медичних наук, президентом Асоціації гомеопатів України, письменником Антоном Поповим, який презентує  свою нову книгу – біографічний роман «Характерник», присвячений діду. Це роман про життя легендарного київського лікаря гомеопата  Дем’яна Володимировича Попова.

Гострий пригодницький сюжет роману  засновано на реальних подіях від 1758 до 2000 року, в ньому вся доля родини: талант, праця, терпіння, кохання, зрада, війна, пристрасть, помста, примхи долі , збіг обставин, сімейні таємниці родини . Автор в кожному розділі переносить читача в інший час і в інше місце. Така структура роману і напружений сюжет, в якому герої розкривають таємниці і борються за життя, постійно тримають увагу читача в напрузі.

В передмові Антон Попов пише: «Роман написано за правилами жанру – проти ночі, у тій самій квартирі, де з 1937 року досі витає присутність лікаря. Там, де наприкінці життя він зауважив у щоденнику: «Мистецтво – найвищий щабель любові». Мені залишилося вчинити волю провидіння: звільнити ті події з небуття та перепустити на книжні сторінки. Я спокусився подекуди бути поруч зі своїми героями, уві сні та наяву. Але це також була й є правда».

«Щастя на землі, але ключ від нього на небесах». Цією думкою письменник-лікар завершує свій біографічний роман «Характерник».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*