Концерт дніпровського інді-рок гурту «Кімната Гретхен»

Меморіальний будинок-музей академіка Д.І.Яворницького запрошує всіх шанувальників сучасної рок-музики на унікальний концерт!

25 травня 2018 р. о 19-й годині у Меморіальному будинку-музеї  Д.І.Яворницького відбудеться концерт дніпровського інді-рок гурту «Кімната Гретхен». На відвідувачів чекає новий «формат» вітальні Садиби Д. Яворницького…Цього разу без рядів стільців, яскравого світла і абсолютно без промов. Тільки музика…інді-рок… і старовинний будинок як портал з минулого в майбутнє…

«Кімната Гретхен» – один з найпопулярніших дніпровських гуртів, багаторазовий учасник всеукраїнських фестивалів. На рахунку гурту п’ять релізів, які високо оцінювалися музичними критиками різних міст України, гастролі країною та багаторічний досвід концертної діяльності.
Концерт також відбуватиметься в рамках соціокультурного проекту “Люди, Постаті. Герої Міста-на-Дніпрі”. І це не випадково – музиканти гурту – Антон Кістрін та Олександр Алексеєв – справжні герої музичного життя не тільки Міста-на-Дніпрі, а й України. До речі, їх репертуар здебільшого україномовний, що особливо важливо для формування іміджу нашого міста в музичному просторі України.

Реєстрація обов`язкова! goo.gl/forms/HDFGNSd91MkIR8Us1
Вартість – 80 грн. (організаційні витрати гурту)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*