Вечірня екскурсія Любов: історії одного почуття

14 лютого – святкуємо День Закоханих. Зараз свято є доволі популярним. І кожен закоханий поспішає зробити якийсь несподіваний, приємний подарунок у свято або обрати незвичайне місце для святкування.

Лагідне мерехтіння полум’я свічок, напівтемрява, подорож історією одного почуття, романтична музика… І все це – у музеї! Для Вас! Вам лишилося тільки зареєструватися і насолоджуватися! Розпочніть Свято Дня Закоханих разом з нами!

Якщо Ви ще не вирішили, де саме розпочати святкування Дня закоханих – тоді Вам точно у музей. Спеціально для Вас два погляди на почуття закоханості та любові: жіночій та чоловічий. Ми розповімо Вам про історії великого почуття між чоловіком і жінкою – любові. Почуття, яке не підвладне ні часу, ні простору, ні межам… Можливо, Ваші власні почуття схожі з нашими героями. Можливо, Ви зробите власні висновки. Безперечно те, що Ви отримаєте позитивні, романтичні емоції. І без сюрпризу не залишитися: приємний солодкий подарунок, який Ви створите власноруч.

УВАГА! Вільних місць вже нема.

Реєстрація є обов’язковою та прирівнюється до придбання квитка!

Телефони для реєстрації 0666408532 або 0686658397

Якщо раптово Ваші плани зміняться, просимо повідомити нас про це не пізніше ніж за два дні до проведення екскурсії.

Початок о 18.00 та 20.00. Тривалість 1,5 години. Вечірня екскурсія складається з інтерактивної розповіді, майстер-класу шоколадної валентинки.

Вартість квитка – 100 грн.

Детальніша інфомрація про захід: ТУТ.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*