Творча зустріч з Андрієм Парамоновим “Закоханий в історію”

9 лютого у Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбулася творча зустріч з харківським генеалогом, краєзнавцем, директором Приватного музею міської садиби Андрієм Федоровичем Парамоновим «Закоханий в історію».

Це вже не перший візит дослідника історії до музею, але вперше він детально розповів про свою діяльність, а саме:

  • про дослідження родоводу Дмитра Івановича та розробку екскурсії «Харківськими стежками Дмитра Яворницького» (разом зі співробітниками Меморіального будинку-музею). До речі, відвідувачі високо цінують дослідження Андрія Федоровича і навіть подарували йому генеалогічне древо Дмитра Яворницького, пропонуючи більш активно рекламувати та поширювати цю працю серед населення,
  • про видавничу справу та тематику книжок, виданих Андрієм Парамоновим і Приватним музеєм міської садиби, а також проблемах, пов’язаних з видавництвом,
  • про власне сам музей, проблеми та перспективи його діяльності, про плюси і мінуси дослідження старовинних садиб Харкова, які не підтримуються міською владою, а почасти й псуються за їх підтримки.

Дехто з гостей, що завітали на зустріч, вже знайомі з творчістю Андрія Парамонова, але їм не випадала можливість поспілкуватися з ним один на один.

Відвідувачі були вражені багатогранністю Андрія Федоровича і висловлювали сподівання, що це не остання зустріч з ним у стінах Садиби Дмитра Яворницького.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*