Презентація книги Романа Зіненка «Іловайськ. Війна, якої не було»

14 квітня о 15:00 в експозиції музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» (пр. Дмитра Яворницького 16) відбудеться презентація книги Романа Зіненка «Іловайськ. Війна, якої не було». Музей АТО запрошує на презентацію книги Романа Зіненко «Іловайськ. Війна, якої не було».

Роман Зіненко (нар. 1974 р.), колишній морський піхотинець, доброволець батальйону «Дніпро-1», був серед тих, хто в серпні 2014-го опинився в пеклі Іловайська. Він не тільки вижив, але й написав одну з перших книжок про війну на Сході України – «Іловайський щоденник», що вийшла у видавництві «Фоліо» українською та російською мовами.

Нова книга Романа Зіненка «Іловайськ. Війна, якої не було» є результатом ретельного дослідження, яке грунтується на спогадах близько сотні бійців і офіцерів, від добровольця до вищого керівництва сектора «Б», учасників Іловайської трагедії. Окрім того, автору довелося переглянути, перевірити й хронологічно розібрати сотні публікацій, відео- і фотоматеріалів, що стосуються боїв під Іловайськом. Результати окремих журналістських досліджень, а також звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України також вміщені на сторінках цієї книжки. Переважна більшість зібраних фактів до сьогодні не була відома українському суспільству. І хоча автор подає найбільш повну і реальну картину бойових дій під Іловайськом, залишається ще дуже багато питань, на які свого часу обов’язково будуть отримані відповіді.

Перша частина книжки висвітлює хронологію подій, що відбувалися 7–24 серпня 2014 року.

Друга частина книжки висвітлює хронологію подій, що відбувалися 25–31 серпня 2014 року.

Вхід вільний.

Після презентації, книги можна придбати з автографом автора.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*