Історичний музей на 26 Book Forum у Львові

З 18 по 22 вересня історичний музей (співробітники: Мурадов і Романчук) вперше було представлено на легендарному львівському Book Forum, який проходив 26-й раз.

Головна мета музею – презентувати установу поза межами свого регіону, познайомити відвідувачів книжкового форуму з музейними виданнями (буклети, каталоги тощо) та репрезентувати нову сувенірну продукцію (магніти, ручки, олівці, флеш-накопичувачі та листівки).

За п’ять днів книжкового форуму співробітникам музею вдалося не лише виконати поставлену мету, а й:

  • Розповісти про Д. Яворницького не лише як про історика, а й лексикографа. Більшість відвідувачів виставки ніколи не чули, що свого часу Дмитро Іванович працював над словником української мови.
  • У кіно палаці Коперника відвідати презентацію художнього фільму “Заборонений”, поспілкуватися зі сценаристами С. Дзюбою та А. Кірсановим та подарувати від імені музею збірку поезій І. Сокульського “Лірика”.
  • Розказати про дніпровського поета, правозахисника, дисидента І.Г. Сокульського, який два роки навчався у Львові на філологічному факультеті.
  • Через автограф-сесії та подарунки від музею зустрітися зі “старими”, та знайти нових друзів: С. Жадан, Т. Таирова-Яковлева, О. Ковалевська, Ю. Журавель, Т. Возняк, Р. Мелех, С. Похилевич, видавництво “Орієнтир” та видавці Харкова і Львова.
  • Поспілкуватися з музейниками Львова і Івано-Франківська. Послухати цікаві лекції про підняття державного прапору України у Львові у 1990 р., про будівництво львівського метрополітену, про “боротьбу” України і Росії за Івана Федоровича та побачити унікальні універсальні краватки-пояси від місцевого майстра.
  • Поспілкуватися з сусідами-видавцями та книгарнями, а також з дніпрянами, надавши інтерв’ю для КУСТ.
  • Привезти презенти від нових друзів та гарний настрій зі Львова.

Дякуємо усім за книжковий форум та гостинність Львова.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*