Шевченко у Вікіпедії: до 16-річчя української версії Вікі

З 26 січня по 1 лютого триває Вікімарафон з нагоди 16 річниці створення української версії Вікіпедії. Історичний музей вже вчетверте, з 2017 року, бере участь у написанні статті для україномовної версії електронної енциклопедії.

Три роки тому музей розмістив у Вікіпедії статтю про Дітріха Тіссена, видатного архітектора Катеринослава початку ХХ ст. В 2018 р. статтю про В.М. Хрінникова, член ради місцевого товариства «Просвіта». Місцевий меценат українства. ВІ 2019 р. – про О. Шпоту, дніпропетровську письменницю та журналістку. Активна діячка «Просвіти».

Цього разу з’явилася стаття про Г.І. Шевченка, краєзнавця, музеєзнавця, заступника директора музею з наукової роботи з 1963 по 1975 рр.

При написанні статті використовувалося дослідження М.Е. Кавуна, завідуючого музеєм історії розвитку і самоврядування Дніпропетровської області, і А.І. Куліша, професора ДІІТу.

Також був доданий матеріал до вже існуючої статті про А.Г. Романова, солдата ЗСУ, який загинув у липні 2015 р. на Луганщині. Свого часу він на волонтерських засадах допомагав музею.

#Вікімарафон #ЯпишуВікіпедію

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*