Авторська екскурсія “Любов: історії одного почуття”: звіт

14 та 15 лютого в музеї відбулась авторська екскурсія “Любов: історії одного почуття” , у ході якої гості мали змогу познайомитись з різними історіями кохання в різні епохи та часи!

У залі найдавніших часів для відвідувачів відкрилась романтична історія закоханих епохи бронзи, складна та заплутана історія кохання Єлизавети дочки Ярослава Мудрого та Гарольда короля Норвегії.

До другої зали ми потрапили, щоб почути історії козацького кохання. Адже за кожним відомим козаком, а тим паче гетьманом стоїть захоплююча історія кохання. У ході екскурсії відвідувачі дізнались про подружнє життя Петра Сагайдачного та його справжнє кохання, перипетії особистого життя Богдана Хмельницького, романтичну та трагічну історії кохання Івана Мазепи.

Згодом відвідувачі поринули в часи Катерини ІІ, почули про кохання імператриці та відчули справжню епоху. Саме в епоху 18 ст. з’являється таємна мова закоханих – мова віяла. Як саме закохані могли спілкуватись між собою за допомогою цього аксесуара продемонстрували наші талановиті співробітники.

А на завершення, ми не могли оминути постать Д. Явоницького та його дружину Серафиму, яка була підтримкою, опорою та надихала на нові дослідження.

Загалом, ці два вечори були справді чарівними та романтичними! Дякуємо, що долучаєтесь до наших заходів! Всім кохання!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*