Музей у Києві на фестивалі NEOсвітній Арсенал

У період з 27 лютого по 1 березня ДНІМ був учасником фестивалю NEOсвітній Арсенал.

NEOсвітній Арсенал – це 4 дні активу та розвитку. Головними відвідувачами були як діти, так і дорослі. Загалом, Мистецький Арсенал залучив різноманітні установи та організації як культурного, так і освітнього спрямування. Головною особливістю цього заходу була взаємодія культури і науки, мистецтва і технологій.

Музей активно брав участь у програмі фестивалю. Наші інтерактиви зацікавлювали різні вікові категорії гостей фестивалю. Відвідувачі отримали чудову нагоду побувати в козацькій школі, вивчити староукраїнську та писати справжнім очеретом. Один з юних відвідувачів навіть наголосив на тому, що треба продовжувати таку традицію і писати таким чином у сучасній школі

Ми поєднали й корисне з приємним, запропонувавши відвідувачам створити шоколадну листівку. Адже солодощі полюбляють всі. Гостям форуму так сподобалася козацька тематика, вони малювали шоколадом навіть козаків

Ще однією не менш цікавою локацією була наша невеличка фотозона, головним атрибутом якої були капелюхи різних епох та різних професій.

Дякуємо NEOсвітньому Арсеналу за таку чудову можливість розповісти про наш музей, поспікуватися з колегами та взяти участь у такому заході. Дякуємо й нашим відвідувачам та гостям за зацікавденість в нашій локації та інтерактивах. Чекаємо в Дніпрі і звичайно ж в музеї!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*