Справжній non-stop в історичному музеї: заходи і лекції до 8 березня

Сьогодні, 7 березня, в музеї був справжній non-stop!

День розпочався з відкриття виставки “Квантовий стрибок Шевченка. Дніпро”. Саме у нашому музеї у вас є можливість познайомитися з творчістю відомого художника та засновника бренду Unicorn & Wine – Олександра Грехова, який є автором цих ілюстрацій.

Виставка доповнена матеріалами з фондів нашого музею: виданнями “Кобзаря”, біографічними дослідженнями Д.І. Яворницького, присвяченим постаті Великого Кобзаря. Виставка доступна з 10 по 22 березня.

Наступним, але не менш цікавим був перфоманс “День суфражисток в музеї”. Відвідувачі змогли дізнатися про виникнення цього терміну, поспілкуватися з суфражистками сучасності та почути справжні умови виникнення цього руху. Авторки заходу навіть підготували плакати з лозунгами, наприклад:

  • Вищу освіту – жінкам;
  • Голоси – жінкам;
  • Ми не хочемо бути порушницями законів, ми хочемо творити Закони…

Завершальним етапом сьогоднішнього дня для музею була Лекція “Історія 8 березня: між емансипацією та мімозами” від Валерії Лавренко, яка розповіла не тільки про виникнення свята, але й про сприйняття його у різні періоди як чоловіками, так і жінками крізь призму регіональної преси.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*