Літературний музей на Facebook: приєднуйтесь!

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас в онлайн клуб літературного краєзнавства на сторінку нашого відділу-музею «Літературне Придніпров’я».

Авторський колектив наукових співробітників пропонує всім, хто любить рідний край, вивчає його історію і культуру знайомство з оригінальними літературними творами і перекладами, мемуарами і листами великих, видатних, відомих і несправедливо забутих та замовчуваних письменників, чия творчість пов’язана з нашим краєм.

Фахівці прагнуть висвітлити передісторію, історію і сучасний стан літературного процесу на Придніпров’ї, а також деякі аспекти історії театру, журналістики, книговидання. Ми намагаємось відтворити картину літератури краю, розповідаючи як про письменників, чиї долі та творчість від початку до кінця пов’язані з Придніпров’ям, так і про тих, для кого наш край лише окрема глава, а то і сторінка життя, але у творчості — сюжет для оповідання або вірша, незабутнє враження, збережена на роки любов.

Наша мета – показати все багатство, різноманітність літератури краю, дати можливість читачеві самостійно вибрати «свого» автора серед багатьох гідних.

Чекаємо на зустріч за ЛІНКОМ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*