Воркшоп “Сучасний досвід роботи музею”

11 серпня 2020 року з 12.00 до 16.00 в експозиції музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» (пр. Дмитра Яворницького, 16) і на музейній площі відбувся воркшоп «Сучасний досвід роботи музею» з нагоди створення музею російсько-української війни в м. Краматорськ.

Між Дніпропетровським національним історичним музеєм ім. Д.І. Яворницького та Донецьким обласним краєзнавчим музеєм в м. Краматорськ підписаний Меморандум про співпрацю, метою якого є консолідація зусиль сторін у реалізації просвітницьких програм, спрямованих на поглиблення суспільного розуміння значення російсько-української війни; освітні програми, спрямовані на консолідацію українського суспільства, а також усвідомлення ролі армії та громадянського суспільства у збереженні української державності.

Програма заходу:

12.00 – 13.30 – тематична (розгорнута) екскурсія по Музею АТО (вулична експозиція «Шляхами Донбасу», внутрішня експозиція «Дніпропетровщина в подіях АТО», зала Пам`яті, панорамний кінозал з фільмом «Дніпро – форпост»).
13.30 – 15.00 – лекція «Напрямки роботи Музею АТО та історія створення музею: концепція та методологія» (вуличний лекторій)
15.00 – 15.35 – оглядова екскурсія ДНІМ ім. Д.І. Яворницького (за бажанням).
15.35-16.00 – кава-брейк, підведення підсумків, надання презентаційних матеріалів за тематикою АТО-ООС та навчальної літератури.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*