День Прапора та День Незалежності в Музеї АТО

Запрошуємо святкувати День Прапора та День Незалежності в Музеї АТО. Час проведення заходів: 10.00-18.30

23 серпня

Державний прапор вперше в сучасній історії України став справжнім символом. Символом, за допомогою якого безліч людей різних національностей відчули себе українцями. Символом, завдяки якому у всіх куточках світу можливо ідентифікувати однодумців. Чи то жовто-блакитна стрічка на бронежилеті, чи браслет на руці дитини, чи величезний прапор, що майорить над містом – неважливо. Це все свідчення того, як одного дня ми об’єдналися та зберегли найважливіше – державу Україну.

23 серпня розгорнеться виставка-інсталяція колекції прапорів на вуличній експозиції Музею АТО (військові прапори різних частин ЗСУ, НГУ, МВС, добровольчих батальйонів, іменних прапорів, а також будуть представлені прапори волонтерів, медиків, капеланів, прапори, подаровані закордонними делегаціями, які відвідали Музей АТО).

Приєднуйтеся до нас із власними прапорами! Або беріть участь у створенні колекції, яку буде передано в Музей російсько-української війни в м. Краматорськ.

О 17.30 – 18.30 виступ Військового оркестру Центрального Територіального Управління Національної Гвардії України

Також просто неба на відвідувачів чекає виставка фоторобіт Юрія Величка «Життя на нулі».

24 серпня

День Незалежності – головне свято нашої країни. 29 років ми будуємо державу, яка пережила випробування війною, що спричинила російська агресія. Але важкі часи лише об’єднали суспільство, яке усвідомило свою надзвичайну силу та єдність. Впевнені, що потужна держава Україна – вільна, розвинута, потужна – вже робить свої перші кроки.

Запрошуємо долучатися до святкових заходів, які проводить Музей АТО з 10.00 до 18.30.

Продовження роботи виставки-інсталяції колекції прапорів Музею АТО та виставки фоторобіт Юрія Величка «Життя на нулі». Також запрошуємо оглянути військові шеврони підрозділів ЗСУ, НГУ, МВС, добровольчих батальйонів, волонтерських організацій, медиків та капеланів, які будуть розміщених на вуличній експозиції та перед входом в Музей АТО.

12.00 – 13.30 святковий концерт лауреатів фестивалю “Пісні, народжені в АТО”.

13.30 – 14.30 виступ Військового оркестру ОК «Схід»

Організатори заходів – ДНІМ ім. Д.І.Яворницького/Музей АТО та Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*