Презентація фільму “Козацький батько Дмитро Яворницький”

До 165-річчя Дмитра Івановича Яворницького 7 жовтня о 18:30 у Дніпропетровському національному історичному музеї відбудеться прем’єрний показ документального фільму «Козацький батько Дмитро Яворницький».

Документальна стрічка «Козацький батько Дмитро Яворницький» розповідає про життя та діяльність Дмитра Яворницького. Він – відомий історик, археолог, етнограф, дослідник історії українського козацтва.

Фільм «Козацький батько Дмитро Яворницький» – це спроба відійти від штампів і стереотипів про особистість Дмитра Яворницького. Розкрити характер і багатий внутрішній світ головного героя через маловідомі і цікаві історії з його життя. Протягом свого довгого життя Дмитро Яворницький мав чимало недругів, заздрісників та переслідувачів з уряду. Деякі з них досить вдало використовували його популярність і славу в своїх корисних цілях. Не зважаючи на перешкоди, він набув широкої популярності на своїй батьківщині – в Україні, де за палку любов до історії Запорозької Січі сучасники прозвали його «козацьким батьком».

Сценарій: Микола Чабан, Наталія Огородня
Режисер: Наталія Огородня
Тривалість: 36 хв.
Виробництво: Телетеатр, 2020 рік

 Адреса: пр. Д. Яворницького, 16
Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького
(майданчик біля пам’ятника Дмитру Яворницькому)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*