Школа та музей

Три дні музейні співробітники ДНІМ провели з учнями КЗО “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради.

Розпочали ми з інтерактивної лекції від завідувачки відділу науково-просвітницької роботи Олександри Бірюкової та завідувача відділу археології Олександра Старіка. Тема лекції: “Козак vs Сучасний військовий: фактори перемоги”. В ході цього заходу учні 8 та 9 класу познайомилися з особливостями зовнішнього вигляду козака-воїна та сучасного бійця, порівняли їх озброєння та змогли побачити наочно (навіть приміряти) деякі елементи захисного одягу сучасного зразка. Школярі задавали багато питань та зацікавилися як історією розвитку військового мистецтва козаків, так і Збройних сил України. Цей урок було приурочено до Дня захисника України.

Але це ще не все. Для старшокласників була проведена гра “Українська революція 1917-1921 рр.” від співробітників відділу історії України з 1917 р. до 1945 р. Соловйова Віталія та Романчука Дмитра. Для 10 та 11 класів це була чудова нагода вивчити або ж закріпити знання з цього періоду. Наші співробітники намагалися залучити всіх учнів, навіть вчителі уважно стежили за грою та час від часу брали участь.

І на останок, не можемо не згадати, що дітям та вчителям сподобався майстер-клас “Козацька наука”, в рамках якого сьогодні ми провели ще два уроки. Співробітники музею Филь Євгеній та Варданян Ілона залюбки розповіли учням про виникнення і розвиток письма та показали як писали староукраїнською козаки, навчаючись у школах.

Тож, ми активно розпочали цей тиждень та готові до нових звершень. Не забуваємо й про карантинні норми і засоби індивідуального захисту. Будьте здорові та чекаємо на вас у ДНІМ.

А також не забувайте, що музей може приїхати і до Вас. Повна інформація про виїзні лекції за лінком: /schoolcooperation

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*