Круглий стіл “Ромська громада Дніпра: традиції, здобутки, подолання стереотипів”

8 квітня 2021 р. відзначатиметься 50-й ювілей І Всесвітнього ромського конгресу в Лондоні, на якому були прийняті непроминальні рішення для ромів, в тому числі затверджена національна символіка. Згодом, до цього дня буде приурочене Міжнародне свято – День ромів.

Музей Д.І. Яворницького при участі активістів ромської громади Дніпра, за підтримки обласної влади, фонду Відродження та ГО “Ром Арт” долучається до святкування Міжнародного дня ромів.

В стінах музею о 15:00 буде презентована виставка картин ромського художника Тиберія Йонаша та його учнів – вихованців школи “Ром Арт”.

З 15:30 до 18:00 триватиме круглий стіл “Ромська громада Дніпра: традиції, здобутки, подолання стереотипів” за участі ромських громадських та культурних діячів, представників влади, істориків, музейників. В рамках форуму бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова презентує колекцію друкованих видань з ромської тематики, а також будуть представлені матеріали з фондів музею.

І звичайно ж такий день неможливо уявити без народних пісень та танців.

О 18:00 на учасників та гостей форуму чекатиме феєричний концерт Заслуженої працівниці культури України Любові Власової та ансамблю “Жива вода”. В репертуарі запальні пісні та танці, народні романси та незабутня атмосфера свята!

Вхід вільний за наявності засобів індивідуального захисту!

Авен ті аменде, бахтале!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*