День неспішного мистецтва з ДНІМ

Вихідними треба вдпочивати, чи не так? Нумо поєднувати приємне з ще приємнішим – відпочивати та повільно, зі смаком, малювати і слухати лекції про вуличне мистецтво!

Локація – ДНІМ, 12 (виставкова) зала
Час – 11- 14.00

Лекції про вуличне мистецтво:

  • про історію написів на стінах з давніх часів
  • про субкультуру графіті та про стріт-арт незвичних жанрів;
  • про стріт-арт-хантінг – неспішні прогулянки у пошуках вуличного мистецтва

Вартість участі – вхідний квиток до музею.

Для скетчерів – спеціальна пропозиція, відвідайте музей з 11-00 до 17-00. Тільки покажіть на вході, що ви прийшли малювати

Додайте до своїх планів на 10 квітня тет-а-тет з експонатом – відзначте ДЕНЬ НЕСПІШНОГО МИСТЕЦТВА з музеєм «Літературне Придніпров’я»!

Одного разу в Америці… вигадали Slow Art Day – День неспішного мистецтва, відтоді музеї різних країн приєднуються до цієї акції. Цьогоріч ми вирішили не лишатися осторонь. Тому запрошуємо 10.04.21 р. з 10:00 до 17:00 у музей «Літературне Придніпров’я» неспішно знайомитись з деякими експонатами.

Якщо зазвичай під час екскурсії не вдається багато часу приділити кожному предмету/витвору мистецтва, то у цей день пропонуємо звернути увагу на мінімальну кількість експонатів і «поспілкуватися» з кожним не менше 10 хвилин. Вдивляючись у музейний предмет, навіть не знаючи його історію чи життєпис його творця/творчині, кожен відвідувач може відкрити для себе щось дивовижне, відчути близькість з мистецтвом чи історичним періодом.

Отже, ми розставляємо зручні стільці музейною залою, а ви налаштовуєтесь на споглядання.

Для тих, хто не зможе завітати до нас у цей день, пропонуємо з 12:00 неспішну відеотрансляцію на музейній інстаграм-сторінці www.instagram.com/litmuseumdp

Не поспішайте, але і не запізніться на Slow Art Day у «Літературному Придніпров’ї»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*