Квест “Дніпровський пиворіз і таємниця третьої ноги”

В рамках проєкту “Пивні традиції Дніпра” з 16 по 25 квітня запрошуємо всіх, хто старший за 18 років випробувати свої інтелектуальні, а іноді і фізичні, сили в захоплюючому міському квесті “Дніпровський пиворіз і таємниця третьої ноги”.

Вперше в маршруті квесту охоплені відразу всі 5 філій ДНІМ: музей, діорама “Битва за Дніпро”, меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького, музей “Літературне Придніпров’я” і Музейний центр О.П. Блаватської і її родини.

Більше того, до проєкту долучилися ще три партнери: паб “Три ноги”, піца-бар First Wave і проєкт “Слово на стіні”.

Готуючи маршрут та завдання ми не обмежувались темою історії алкогольних напоїв, хоча її буде найбільше. Наш квест – це цікаві місця, нові знайомства, весело проведений час, маловідомі факти з життя міста та загадкові історії про видатних дніпрян…

Пошук відповідей та виконання завдань приведуть вас до світла знань, а перемога у квесті – до ящика пива від нашого партнера МОВА – головного призу за І місце. Також будуть заохочувальні призи від музею за ІІ та ІІІ місця.

Квест можна пройти як індивідуально, так і командою, але не більше 4 учасників, адже карантин і соціальну відповідальність ніхто не відміняв.

Ціна питання – 150 грн. У цю суму не входить вартість вхідних квитків до філій, які треба купувати окремо.

Як прийняти участь: історичний музей, гарний настрій, каса, гроші, карта-схема і вперед до перемоги! Старт 16 квітня, останню карту можна буде купити 22 квітня, переможці вираховуються не за швидкість проходження квесту, а за кількістю балів та правильно вирішених завдань! Оголошення переможця відбудеться 29 квітня!

Коментар та репост цієї публікації стануть першим вашим балом в загальній їх сумі, а це вже крок до перемоги!

P.S. Квитки до філій купуються окремо при їх відвідуванні. Подробиці будуть прописані в маршрутній карті.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*