Лекція Марії Учитель “Полювання на вуличне мистецтво – для чого фотографувати графіті?”

Нелегальне вуличне мистецтво присутнє практично у всіх великих містах. Графіті – шрифтові композиції, які автори створюють в першу чергу для самовираження і спілкування з такими ж людьми з субкультури.

Стрітарт спрямований на взаємодію з зовнішнім глядачем, навколишнім середовищем і розкриття соціальних питань. Розвиток соціальних мереж і масова присутність там вуличних художників дозволили розвинутися такому явищу як стрітарт-хантінг. Мисливці за стрітартом і графіті шукають роботи на вулицях, фотографують їх та викладають у мережу. Це допомагає документувати жанр, оскільки вуличне мистецтво за визначенням недовговічне, іноді живе всього кілька годин або днів. У процесі полювання хантери винаходять для себе нові маршрути, досліджують малопопулярні райони, закохуються в міста наново і стають провідниками стрітарт-туризму.

На лекції ви дізнаєтесь про мисливців на вуличне мистецтво в Україні і світі, про те, як стати стрітарт-хантером та про платформи для туристичних карт стрітарту, які ми створюємо.

25 липня о 19.00 Марія Учитель чекає на вас із авторською лекцією “Полювання на вуличне мистецтво: для чого фотографувати графіті”

Вартість участі – free donation

До зустрічі!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*