Партнерський захід “Пивними шляхами Дніпра”

7 серпня до Міжнародного дня пива історичний музей спільно з партнерами: Дніпропетровський художній музей, музей “Машини часу” і пивоварня MOVA brewing co. пропонує поглибити свої знання з історії броварної справи, прогулявшись “Пивними шляхами Дніпра: від живопису до крафтового пивоваріння”.

У стінах нашого музею до вашої уваги авторська екскурсія “Історія пивоваріння від давнини до сьогодення”.

Запрошуємо поціновувачів не лише хмільного напою, а і його тисячолітньої історії. Поговоримо про слов’янські традиції, козацьких бузників та роль домашнього пивоваріння в побуті українських селян. Розкажемо про Катеринославські броварні Ф. Боте та Е. Дюмлера.

В художньому музеї ви побачите та дізнаєтеся всю правду про натюрморт відомого дніпровського художника Василя Філоненка “Пиво, риба, яблука”, 1975 рік.

В технічному музеї “Машини часу” ви зануритеся в атмосферу 1970-1980-тих років, коли були зоряні часи Дніпропетровського пивзаводу та комбінату “Дніпро”. Від нашого партнера — сучасної дніпровської броварні MOVA brewing co. ви зможете дізнатися про всі технологічні таємниці сучасного виробництва. А з огляду на спеку, звичайно ж, на вас чекатиме дегустація найкращих сортів Мови під розповідь їх творця, головного пивовара заводу Богдана Точки.

Старт: 7 серпня, 15:00, історичний музей.

Фініш: музей “Машини часу”.

Ціна: 400 грн, каса історичного музею

ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація: дзвінок, sms: 066-886-72-30 (viber), 097-811-45-58.

Екскурсія відбудеться при наборі групи не менше як 6 осіб!!!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*