Творчий вечір письменниці Олесі Омельченко.

21 січня о 14:00 музей «Літературне Придніпров’я» та Дніпропетровська обласна організація Національної спілки письменників України запрошують на ювілейний творчий вечір письменниці Олесі Омельченко.

Ім’я Олесі Омельченко добре відоме в Україні та за її межами. Її творчий доробок представлений 11 книгами, серед яких збірки поезій «Зачарований обрій» (1986), «Присвячую себе…», «Вселюбов» (2006), «Високий берег», «Полум’я Любові» (1999), «Адам і Єва» (2001), «Мить і вічність» (2015), роман у віршах «Дивограй» (2017), книги казок і віршів для дітей. «Йти до пізнання світу через любов» – головний творчий принцип, задекларований письменницею у творчості.

Книги Олесі Омельченко «несуть позитивний емоційний заряд, вражають невимушеністю викладу і, водночас, – напруженими та захоплюючими колізіями. Органічне єднання людини з природою, відчуття первозданності, надія на щасливе майбуття надихають читачів на благородні дії, даючи їм крила надії, віри, радості та любові» (А. Шкляр).

Вечір присвячений 70-літньому ювілею письменниці, 50 – річчю її літературної діяльності та презентації двох нових книжок: прози – «Стихія» та казки для дітей «Таємниця Новорічної ночі».
Захід пройде в рамках співпраці музею з Дніпропетровською організацією НСПУ по висвітленню творчості письменників Придніпров’я.

Попередня реєстрація на захід за тел. 067 211 05 43.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*