Квест до Дня Збройних сил України разом з Kahoot!

6 грудня – День ЗСУ! Ми вітаємо наших захисників і захисниць, завдяки яким в цей час маємо право на життя!

Шановні наші друзі, наразі деякі наші співробітники перебувають на фронті у зоні бойових дій. Ми вирішили їх підтримати збором коштів, розробивши цікаву вікторину “Історія українського війська” на базі Kahoot.

Вам пропонується відповісти на запитання. Вони й легенькі й одночасно складні. Перші три учасники, які посядуть призові місця – отримають призи від історичного музею. Головний приз буде не тільки від музею, але й від Управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради .

Для того, щоб розпочати вікторину достатньо мати смартфон чи планшет з виходом до Інтернету. Участь у вікторині – 50 грн. Це благодійний внесок, бо гроші будуть передані нашим бійцям. Гроші необхідно надіслати на картку 4731 2191 2468 7454, після чого в коментарі під постом про це повідомити. Після завершення гри буде фінансовий звіт на сторінці музею.

Наступний крок: ви отримаєте через приватне повідомлення код. Після цього треба зайти на сайт https://kahoot.it і ввести цей код. ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть нік (але такий самий, яким Ви підписані на Фейсбуці) перед початком вікторини, за яким ми будемо знати ім’я переможця.

Якщо у вас виникають питання чи технічні проблеми: sms чи viber на +380668867230 – Дмитро

Наголошуємо, що призи отримують учасники, які посядуть 1, 2 та 3 місця. Гра триватиме з 11:00 6 грудня по 15:00 10 грудня. Вручення призів – 11 грудня у стінах музейної адмінбудівлі під час конференції “Музей в умовах російсько-української війни та після неї: стратегії виживання та візії майбутнього”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*