MuseumSelfieDay від ДНІМу

Третя середа січня — щорічний міжнародний музейних захід Museum Selfie Day.

Наш музей вже вдев’яте долучається до цієї акції. Події 24 лютого 2022 року змінили життя кожного українця, нашої держави і музею. На сьогоднішній день працює тільки музей “Літературне Придніпров’я”.

Ми пропонуємо відразу три варіанти проведення заходу.

№1. Фото зона біля кам’яної пластики історичного музею (пр. Дмитра Яворницького, 16). 18 січня 2023 року протягом дня зробіть селфі, опублікуйте його на своїй сторінці в Facebook, відмітьте нас (чи то саму сторінку чи хештеги #Museumselfieday і #DNIM) і будете мати можливість отримати від музею невеличкий презент (за кільк істю набраних вподобайок).

№2. Запрошуємо 18 січня 2023 року до музею “Літературне Придніпров’я“! У вас є унікальна можливість зробити світлини на тлі інсталяції “Сходи до Перемоги” чи дивовижних витинанок Ольги Іващенко; також чекає на парне селфі наша файна кізонька у літерному вертепі! Вхід до музею за квитком. Усі, хто розмістить селфі в соцмережах з посиланням на сторінки музею, отримають приємні музейні сувеніри! Пр. Д. Яворницького, 64. Тел.: 067 211 0543.

№3. До нього можуть долучитися усі українці, які вимушені були залишити свої домівки через вторгнення ЗС РФ. Протягом 16-22 січня зробіть селфі чи то в музеї (або біля історичної пам’ятки) того міста чи країни, де ви наразі знаходитися. Публікуйте фото під нашим постом чи на своїй сторінці в соцмережі з ОБОВ’ЯЗКОВИМ хештегом: #Museumselfieday і #DNIM.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*