Книга В. Лазебник “Сталь у степу. Погляд з України: історичні нариси” в форматі PDF

Відтепер монографію В.І. Лазебник “Сталь у степу” можна почитати чи то завантажити у форматі PDF.

Ця книга відноситься до серії «Україна. Повернення своєї історії», історії, яка відкриває приховану за радянських часів сторінку – діяльність європейських промислових інвестицій та підприємництва, зокрема, бельгійського, в Україні наприкінці ХІХ – на початку ХХ ст. Саме Бельгія була головним інвестором України, її діяльність зосереджувалася в Криворізько – Придніпровсько – Донецькому регіоні. На читача чекають сторінки з конкретно-історичним та статистичним дослідженням щодо дій, результатів на наслідків діяльності бельгійських інвесторів та підприємців в регіоні. Джерельною базою для дослідження послужила колекція цінних паперів промислових акціонерних товариств заснованих і діючих за рахунок бельгійських капіталів, інновацій, менеджменту. Завдяки ним відбувся дивовижний індустріальний зліт і становлення важкої індустрії в українському регіоні, що є відомим до сьогодні.

Сподіваємося, що книга дозволить скорегувати та розширити усталені погляди на історію економічного розвитку України та надасть певний поштовх подальшим студіям із цієї тематики як в Україні та і в країнах Європи.

Лазебник В.І. СТАЛЬ У СТЕПУ. ПОГЛЯД З УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНІ НАРИСИ. Дніпро, 2017.- 240 с. (українською та французькою мовами).
Lazebnyk V.I. L’ACIER DANS LA STEPPE. LE REGARD DE L`UKRAINE: ESSAIS HISTORIGUES. Dnipro, 2017, 240 p. (En ukrainien et en francais).
Завантажити у форматі PDF за ЛІНКОМ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*