“Ніч музеїв-2023” у стінах ДНІМ та його відділах

Прийшла весна, здається, що остаточно. Довкола музею і в самому музеї життя набирає обертів, а отже, скоро свято – Ніч Музеїв. Скоро – це 20 травня.

В умовах воєнного часу Ніч Музеїв буде трохи “ранньою”, але ми вирішили не змінювати назву заходу, щоб не приривати традицію.

У цьому дописі ми пропонуємо вам переданонс події через 7 фактів:

  1. Ніч Музеїв буде відбуватися на трьох локаціях – довкола “жовтого” корпусу нашого музею і безпосередньо у ньому (пр. Яворницького, 16), у меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького (пл. Шевченка, 5) та у музеї “Літературне Придніпров’я” (пр. Яворницького, 64).
  2. З нагоди Ночі Музеїв ми відкриваємо дві виставки! Одна з них присвячена археології воєнного часу, а на іншій – ви зможете поглянути на себе з незвичайного боку, просто подивившись у дзеркало.
  3. В Ніч Музеїв ми проводимо два конкурси – малюнку та історичного костюму, а також на відвідувачів очікують різноманітні спортивні змагання з заохочувальними призами.
  4. В Ніч Музеїв на відвідувачів очікують лучний тир, серія майстер-класів від музейників, науково-популярний лекторій під відкритим небом, ярмарок, виступи музичних гуртів (ми вам нічого не казали – але були попередні домовленості з “Кімнатою Гретхен”).
  5. Будемо водити екскурсії по двох нових виставках, по експозиції “Шляхами Донбасу” (з цікавими доповненнями з фронту) та по кам’яній пластиці (з реконструкціями та інтерактивами). На вас, як завжди, очікують театралізації і глибоке занурення у атмосферу різних епох.
  6. Серед “зірок” Ночі – клуб історичного фехтування “Чорний загін” та Пес Кокс.
  7. Увага! діятиме професійний фотограф і фотозони!!!

Заплануйте Ніч Музеїв у своєму розкладі на 20 травня!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*