Нічна екскурсія-спектакль «Однажды мы будем солдатами»

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького і клуб реконструкторів подій «Східний вал» запрошує на нову нічну екскурсію-спектакль «Однажды мы будем солдатами», присвячену подіям Великої Вітчизняної війни.

Екскурсія-спектакль розповість дніпропетровцям про відомі події та маловідомі факти, які відбувалися на Дніпропетровщині в період окупації, про рух опору і одну з найбільших військових операцій Другої світової війни – «Битва за Дніпро».

Дійство розгорнеться в 4 залах експозиції музею і на діорамі «Битва за Дніпро». Ми покажемо, як виглядало наш місто в 1941-1942 роках і що являв собою «новий порядок». Все це буде відбуватися за допомогою музейних експонатів воєнних років, декорацій, світла, музики, театралізованого дійства, аудіоефектів, які допоможуть відтворити атмосферу тих років.

Вся постановка буде розгортатися навколо гостей, залучаючи їх до дійства, пропонуючи стати не просто глядачами – свідками подій воєнних років, але і їх учасниками: на собі відчути нелюдяність «нового порядку», і смак «справжнього» морквяного чаю, стати в ряди необстріляного поповнення, а наприкінці екскурсії покуштувати чорні сухарі, а також сфотографуватися з учасниками постановки.

Ціна квитка 80 грн.
Тривалість екскурсії – 60 хвилин.
Вхід тільки за попереднім записом.
Кількість місць в групах обмежена.

Розклад екскурсій:
Телефон для довідок та запису: 46-34-22

Обговорення екскурсії на музейному форумі
Дніпропетровщина в період окупації