Дніпропетровський національний університет

Дніпропетровський Національний університет – перший університет, який з’явився в місті в 1918 р. Один з провідних центрів країни по вивченню джерелознавства історії України.
Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара – один з найвідоміших і найпрестижніших вищих навчальних закладів України. Тут ви можете ознайомитися з його славетною історією, дізнатися про сучасні досягнення багатотисячного колективу науковців, викладачів і студентів, оцінити їх внесок у майбутнє загальноєвропейського освітнього простору.
Девізом університету є вислів «Docendo discimus», що означає «Навчаючи навчаємося». У цих давніх мудрих словах відображене прагнення не тільки передавати безцінні наукові і культурні здобутки від покоління до покоління, а постійно удосконалюватися у вихованні конкурентноспроможних фахівців, справжньої інтелектуальної еліти України.
Діяльність науково-педагогічного колективу Дніпропетровського національного університету здобула високу оцінку на державному і міжнародному рівнях. За результатами конкурсу-рейтингу вищих навчальних закладів України “Софія Київська” та проекту «Топ-200 Україна» кафедри ЮНЕСКО, ДНУ стабільно входить до п’ятірки кращих класичних університетів і двадцятки кращих вітчизняних вишів. За академічними і науковими програмами ДНУ співпрацюємо з провідними університетами Європи, Америки і Азії, фахівці у 50 країнах світу називають ДНУ своєю alma mater.
Молодим людям, які прагнуть стати студентами університету, пропонується найбільший у регіоні спектр напрямів підготовки за триступеневою системою бакалавр-спеціаліст-магістр, а в аспірантурі і докторантурі чекають на тих, хто бажає присвятити себе науці.
Офіційний сайт