Молодіжне свято open air “Гончарне коло” (2013)

21 вересня Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького представляє молодіжне свято open air «Гончарне коло». З 13.00 до 20.00 години площу біля музею захопить свято сили, мужності та енергії!
Площа біля музею перетвориться на справжню гончарну майстерню, де зіллються в єдине ціле дві стихії – глина і вогонь. Кожен бажаючий зможе спробувати свої сили у приборканні цих стихій: взяти участь у майстер-класах на гончарному колі від кращих гончарів міста. Крім цього ви зможете не тільки на власні очі побачити як складається справжня гончарна піч, а й випалити у ній власний шедевр.
Весь день діятиме ярмарок виробів гончарів та керамістів. Майстри з Дніпропетровська та області привезуть вироби на будь-який смак.
Не залишить нікого байдужим і яскрава концертна програма. Уособленням сили та мужності стануть виступи кращих бойових шкіл Дніпропетровська, красу та гармонію подарують сучасні танцювальні колективи, а молодіжні музичні гурти зарядять незабутньою енергетикою та створять чудовий настрій. Феєричним фіналом свята, як завжди, стане Fireshow від театру вогню Elements.

[pe2-gallery class=”aligncenter” ]

Afisha_2new.jpg

[/pe2-gallery]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*