Любов та кохання в житті Дмитра Яворницького

Вперше лекція присвячена приватному життю видатного вченого, тим сторінкам, які, зазвичай, замовчуються, хоча особисте життя Дмитра Івановича Яворницького не менш цікаве та захоплююче, ніж його пригоди як дослідника козацтва.

Відомо, що багатьох письменників, поетів та драматургів надихала постать Козацького батька Дмитра Яворницького.

У своїх літературних творах вони нерідко торкалися теми почуттів та їх місця в житті легендарного вченого, що більшу частину свого життя був самотнім.

Поява останнього літературного твору присвяченому Д. Яворницькому за авторством відомих письменників братів Капранових, «Справа Сивого», надихнула співробітників Садиби підняти тему: кого справді любив і кохав Дмитро Яворницький, хто кохав його, як складалось його особисте життя.

Основним джерелом лекції є епістолярна спадщина вченого, її надрукована та ще не надрукована частина, а також інші краєзнавчі дослідження.

Спікери: Яна Тимошенко – завідувач Меморіального будинку-музею академіка Д.І. Яворницького, Марія Нудищук – науковий співробітник Меморіального будинку-музею академіка
Д.І. Яворницького

Нагадуємо, що Лекції #proDnipro розраховані на аудиторію різного віку, будуть корисні як для загального розвитку, так і тим, хто цікавиться історією свого міста.

Лекція за кавою в затишному старовинному будинку Козацького Батька Д. Яворницького – гарантовано хороший початок суботнього вечора!

Тож запрошуємо знати більше #ProDnipro!

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ТЕЛ. (066) 35-25-985,
на сторінках:
https://www.facebook.com/budynok1/
https://www.instagram.com/yavornytsky_house
або в КОМЕНТАХ до події.

Вартість: 40 грн.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*