Лекція “Історія роду Дмитра Яворницького”

Вже в суботу, 6 квітня, у Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбудеться лекція з циклу #proDnipro: історія для всіх!

Походження та родина Дмитра Яворницького довгий час були предметом обговорення, про них навіть написали ряд статей та досліджень, наймасштабнішим та найповнішим з яких стала праця «Дмитро Яворницький та його родовід» авторства С.В. Абросимової та А.Ф. Парамонова, де фактично вперше публікувалася інформація про членів його родини. Але якщо на питання стосовно предків Д.І. Яворницького вже проливали світло, то його нащадки і досі залишаються таємницею, бо дітей він не мав у жодному зі шлюбів.

Цього разу мова піде про родину Дмитра Яворницького – про рід вченого, його складні стосунки з батьками, сестру, якій він був порадником, племінниць, котрі вважали його благочинцем, онучатих небожів та їх нащадків, які цікавилися постаттю Дмитра Яворницького та через трагічні обставини так і не побували в його домі.

Ви дізнаєтеся про родину видатного вченого, його спілкування з родичами, а також про сучасних нащадків Д.Яворницького, що, власне, прозвучить ВПЕРШЕ.

Спікери: Яна Тимошенко – завідувач Меморіального будинку-музею академіка Д.І. Яворницького, Марія Нудищук – науковий співробітник Меморіального будинку-музею академіка
Д.І. Яворницького.

Нагадуємо, що Лекції #proDnipro розраховані на аудиторію різного віку, будуть корисні як для загального розвитку, так і тим, хто цікавиться історією свого міста.
Лекція за кавою в затишному старовинному будинку Козацького Батька Д. Яворницького – гарантовано хороший початок суботнього вечора!

Тож запрошуємо знати більше #ProDnipro!

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА ЗА ТЕЛ. (066) 35-25-985, (056)377-49-97
на сторінках:
https://www.facebook.com/budynok1/
https://www.instagram.com/yavornytsky_house