Інформація про відхилення пропозицій цінового запиту (Протокол №4)

Протокол № 4
Засідання конкурсного комітету КЗК “Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І. Яворницького” Дніпропетровської обласної ради”
від 9 лютого 2011 р.

Присутні:
Капустіна Н.І. – голова конкурсного комітету;
Рошко М.В. – секретар конкурсного комітету;
Члени конкурсного комітету: Бекетова В.М., Савко О.Є, Губар Г.П., Коврига І.П., Савко С.В.

Черга денна:

  1. Рішення щодо відхилення цінових пропозицій учасників процедури запиту цінових пропозицій для закупівлі послуг з захисту цивільного населення (код ДК 75.25.1) (послуг з гасіння і попередження пожеж).

Виступали:
Савко C.В.:
Під час розкриття цінових пропозицій було виявлено наступні порушення:
Учасник №1 – 7-й Загін Державної пожежної охорони ГУ МНС України в Дніпропетровській області: не надав копію довідки про взятті на облік платника податків; довідку про відсутність заборгованості з податків, копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, довідка щодо досвіду виконання аналогічних договорів, довідка з розрахункових рахунків про відсутність заборгованості, довідка про відсутність рішення про визнання банкрутом, строк дії цінових пропозицій зазначений протягом 60 календарних днів з дня розкриття.
Учасник №2: 1-й Загін професійної пожежної охорони ГУ МНС України в Дніпропетровській області: не надав копію довідки про взятті на облік платника податків; копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, довідка щодо досвіду виконання аналогічних договорів, довідка з розрахункових рахунків про відсутність заборгованості, довідка про відсутність рішення про визнання банкрутом, строк дії цінових пропозицій зазначений протягом 60 календарних днів з дня розкриття.
Учасник №3: Управління по охороні об‘єктів на договірних засадах ГУ МНС України в Дніпропетровській області: не надав копію довідки про взятті на облік платника податків; копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, довідка щодо досвіду виконання аналогічних договорів, довідка з розрахункових рахунків про відсутність заборгованості, довідка про відсутність рішення про визнання банкрутом, строк дії цінових пропозицій зазначений протягом 60 календарних днів з дня розкриття.
Таким чином у всіх учасників було виявлено відсутність ряду документів, які вимагались у запиті цінових пропозицій згідно зі ст. 16 та ст. 17 Закону України “Про здійснення державних закупівель” та зазначений строк їх дії цінових пропозицій протягом 60 календарних днів з дня розкриття, що не відповідає вимогам замовника, викладеним у запиті цінових пропозицій та порушує ст. 36 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

Постановили:
Прийняти рішення щодо відхилення цінових пропозицій всіх учасників процедури запиту цінових пропозицій для закупівлі послуг з захисту цивільного населення (код ДК 75.25.1) (послуг з гасіння і попередження пожеж) через невідповідність вимогам, зазначеним у запиті цінових пропозицій.
Прийнято одноголосно.

Підписи:
Голова комітету:

  • Н.І. Капустіна

Члени комітету:

  • Коврига І.П.,
  • Рошко М.В.,
  • Бекетова В.М.,
  • Савко О.Є.,
  • Губар Г.П.,
  • Савко С.В.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*