Військово-історична реконструкція подій форсування Дніпра на плацдармі Військове-Вовніги у 1943 р.

Вперше на території Дніпропетровської області відбувся такий великий за своїми масштабами історичний захід. Не менше 300 учасників реконструкції, одягнених у форму Червоної армії і Вермахту (з артилерійськими знаряддями, мінометами і стрілецькою зброєю цього періоду) зійшлись в театралізованому бою за оволодіння плацдармом. А в небі в цей час тривав повітряний бій винищувачів. У заході було задіяно 144 піротехнічних заряди, частина з яких була встановлена на воді, що дозволило глядачам відчути себе очевидцями цих боїв. Учасники реконструкції приїхали з усіх міст України – Харків, Київ, Запоріжжя, Нікополь, Кривий Ріг, Львів і т.д. Захід організовано в пам’ять всіх тих, хто героїчно боровся за нашу землю, за наш край, жертвуючи своїм життям в ім’я Перемоги, в роки війни 1941-1945 рр.

10 жовтня о 13:00, в с. Військове, біля Меморіального комплексу


Подивитись збільшену карту на Google Maps

Організатор заходу – Обласна громадська організація «Рубіж-Дніпро» (керівник Віктор Володимирович Боняк). Основні напрямки діяльності: пошук і перепоховання загиблих солдат Червоної армії в роки Великої Вітчизняної Війни, відновлення техніки цього періоду і реконструкція подій часів Великої Вітчизняної війни.
Допомогу і підтримку в організації заходу надають Військово-історичні клуби: ВІК «Східний Вал», ВІК «175-й саперний батальйон», ВІК «ЛССАГ».

Довідки за тел.: 0675627202 (Віктор Володимирович Боняк); (0562) 46-63-97 (Історичний музей).

Див. тему “Форсування Дніпра. 10 жовтня 2010 р.” сайті REIBERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*