Мультимедійна лекція для дітей та студентів “Тарас Шевченко-художник”.

У 2014 році в Україні широко відзначається ювілей Тараса Григоровича Шевченка – минуло двісті років від народження славетного Кобзаря. До цієї події наукові співробітники Меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького підготували науково-популярні мультимедійні лекції з теми «Тарас Шевченко – художник». Слід зазначити, що Дмитро Іванович Яворницький багато років присвятив вивченню життєвого та творчого шляху Тараса Григоровича, збирав матеріали стосовно його діяльності, написав та видав працю «Матеріали до біографії Т.Г. Шевченка» (1909), до якої увійшла автобіографія поета, до того часу ще не відома, знайдена та надрукована вперше дослідником Д.І. Яворницьким.

Тематичні лекції мають виїзний і стаціонарний (у приміщенні будинку-музею Д.І. Яворницького) характер та розраховані на учнів, студентів різних вікових категорій.
Слухачі мають змогу дізнатися про особливу грань таланту Т. Шевченка – хист до малярства; наочно ознайомитися з його художніми творами, простежити основні віхи біографії Т.Г. Шевченка-художника, побачити Україну крізь призму картин її славетного сина. Метою лекції є популяризація художнї спадщини Тараса Григоровича Шевченка, академіка Санкт-Петербурзької Імператорської академії мистецтв.

Заявки щодо проведення мультимедійної лекцій приймаються за тел.: (0562) 47-27-61; (0562) 46-05-12
Меморіальний будинок-музей Д. Яворницького знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, пл. Шевченка, 5.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*