Комінфо

Дніпропетровський Бізнес-центр “КОМІНФО” є членом правління Виставкової Федерації України (асоційований член UFI), має сертифікат виставково-ярмаркової діяльності та займає провідні позиції у виставковому бізнесі Придніпровського регіону з 1991 року.
Основні види діяльності – організація і проведення міжнародних спеціалізованих виставок, ярмарків, презентацій, бізнес-зустрічей, науково-практичних конференцій, симпозіумів, семінарів для іноземних та українських компаній.
За десять років своєї діяльності “КОМІНФО” встановив ділові контакти з партнерами більше 1000 фірм з 50 країн світу. Вони встановили зв’язки з представниками фірм США, Данії, Канади, Швейцарії, Кіпру, ділових кіл Німеччини, Франції, Австрії, Італії, Польщі, Болгарії та інших країн.
Виставки, що організовуються “КОМІНФО”, отримали підтримку Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства транспорту України, галузевих міністерств і відомств, а також Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Офіційний сайт