Орадон

Страхова компанія “Орадон”. Надання послуг із страхового захисту майнових інтересів фізичних і юридичних осіб, перестраховка, фінансова діяльність в рамках, встановлених чинним законодавством.
На сьогоднішній день СК “Орадон” – одна з найбільших страхових компаній в Україні. У Компанії працює понад 700 висококваліфікованих фахівців у сфері страхування та перестрахування.
Наприкінці 2002 року відкрита дирекція “Дніпро” в Дніпропетровській області. У 2003 році у складі дирекції утворені 8 філій, з яких 7 філій на території Дніпропетровської області і один – у м. Харкові. Відкрито також філія ВАТ СК “Орадон” у м. Києві. У перспективі – відкриття філій у всіх регіонах України.
Свій 10-річний ювілей Компанія зустрічає в якості однієї з провідних страхових компаній України. В даний час СК “Орадон” є членом Правління Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) і Морського страхових бюро України, Ради вільної економічної зони в Донецькій області, Торгово-промислової палати України і Донецької торгово-промислової палати, засновником фонду “Золотий Скіф”, ВЕЗ “Донецьк”.
Сталий фінансовий стан Компанії та гарантії страхових виплат забезпечує її багаторічне співробітництво у сфері перестрахування з більш, ніж 20-ма провідними страховими та перестрахувальними компаніями, серед яких: українські – ВАТ “Українська перестрахувальна Компанія», ВАТ УПК «Гарант-Ре», САТ « Остра », ТДВ СК« Нафтогазстрах »; російські – ВАТ« Військово-страхова компанія », Транссибірська перестрахувальна корпорація« Транссиб Ре », ВСАТ« Ингосстрах », заса« Лексгарант »; англійські – OAEKHOTT INSURANCE CONSULTANS LTD, Willis Limited, Heath Overseas Holding Limited.
Офіційний сайт