Виставка-ярмарок “Світ каменю”

Людей ще з давніх часів притягувало мінеральне царство – кристалізоване світло, яке має таємничу силу в кожному унікальному витворі природи, званому каменем або мінералом. Виставка «Світ каменю» пропонує Вам захоплюючу подорож до країни мінералів, в якій Ви, обов’язково, знайдете свій неповторний скарб!

Виставка-ярмарок «Світ каменю» – це виставка для професіоналів і любителів самоцвітів, колекціонерів і ювелірів, художників і дизайнерів, фахівців з літотерапії і працівників торгівлі, студентів і школярів, науковців та просто творчих людей.

Виставка почала регулярно проводитися у Дніпропетровську з 2004 р. у співпраці з Дніпропетровським національним історичним музеєм та Дніпропетровським національним гірничим університетом (до цього часу виставки були епізодичними і нечисленними, більше орієнтованими на професіоналів і колекціонерів). Сьогодні виставка «Світ каменю» проходить не тільки у Дніпропетровську, але і в таких містах України як Київ, Донецьк, Одеса, Запоріжжя, Харків, Львів, Севастополь тощо.

На виставці широко представлені оригінальні авторські прикраси ручної роботи з натуральних і синтетичних каменів, оправлені в метал, шкіру, бісер, колекційні мінерали, сировина для подальшої обробки, лікувальні вироби з натуральних каменів, камені з огранюванням, вставки-кабошони, різьблення по каменю, скульптура, посуд, сувеніри, картини з каменю і інші предмети інтер’єру, біжутерія, вироби народних майстрів зі шкіри, дерева, бісеру, воску, ефірні масла, а також спеціальна література про камені, їх лікувальні властивості та енергетику.

Прихильники літотерапії можуть знайти на виставці лікувальні вироби з натуральних каменів – соляні лампи, намиста з необробленого бурштину, нефритові килимки та масажери, подушечки з дрібного кварцу, шунгітові пірамідки і намиста, кремінь і шунгіт для очищення води, галтовку з різних каменів (натуральні камені, оброблені у вигляді гальки), кулі з натурального каменю, природні кристали та багато іншого.

Особливістю всіх наших виставок є те, що їх учасники прибувають з різних регіонів України – Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Сімферополь, Одеса, Феодосія та інших міст, а також країн ближнього зарубіжжя. Багато з учасників є майстрами народної творчості, тому на виставці представлена велика різноманітність оригінальних авторських робіт.

Різні стилі та напрямки художніх робіт, представлених майстрами, приваблюють на виставку-ярмарок всіх любителів і цінителів натуральних каменів, а також виробів з них.

Запрошуємо Вас відвідати нашу виставку-ярмарок у Дніпропетровську, яка щомісяця проходить у приміщенні Діорами (пр. К. Маркса, 16).

Ціна квитків: 2 грн. (для дітей, школярів, студентів); 4 грн. (для дорослих)

Контактна інформація:
тел.: (0562) 46-34-26 (Діорама); 067-562-68-47, 067-630-71-50, 067-636-94-47 (організатори виставки);
email: mirkamnya@i.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*