No Image

У стінах діорами відбулася презентація фільму “Міста-Герої”

29 квітня 2013 року в приміщенні діорами «Битва за Дніпро» відбулася презентація 13-серійного документально-художнього проекту «Міста-Герої». Презентацію організували співробітники 34 телеканалу та історичного музею.

No Image

Міні-виставка до 130-річчя С.М. Будьонного

З 25 квітня 2013 р. в експозиції зали № 5 Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького працюватиме міні-виставка, присвячена 130-річчю з дня народження С.М. Будьонного, повного Георгіївського кавалера, маршала (1935 р.) і тричі Героя Радянського Союзу (1958, 1963, 1968 рр.), учасника російсько-японської, 1-ї та 2-ї світових воєн.

No Image

Пам’яті Ірини Михайлівни Нікітіної

Майже рік тому, 20 квітня, пішла з життя Ірина Михайлівна Нікітіна: доцент ДНУ, педагог, літературознавець, засновник кіно-клубного руху в Дніпропетровську … приходьте 23 квітня в Музей «Літературне Придніпров’я», де проходитиме Вечір Пам’яті Ірини Михайлівни.

No Image

Дніпропетровська шахова весна – 2013

Проведений під егідою Дніпропетровської обласної федерації шахів і губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула в квітні 2012 року в Дніпропетровську «Тиждень шахового мистецтва» включив в себе ряд знакових подій.

No Image

Презентація театралізованої реконструкції фільму Данила Сахненка «Запорозька Січ»

16 квітня 2013 р. о 15.00 в Меморіальному будинку-музею Д.І. Яворницького відбулася презентація, допрем’єрний показ, зустріч з ініціаторами та твірцями театралізованої реконструкції фільму Данила Сахненка «Запорозька Січ» з нагоди 100-річчя його прем’єри.

No Image

Конкурс з дизайну «Крок у майбутнє»

10 квітня о 14 годині в Меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького зібралися на Свято понад 150 переможців міського дитячого конкурсу з дизайну «Крок у майбутнє» з викладачами та батьками. Сам конкурс відбувся 28 березня 2013 року в Дніпропетровському міському палаці дітей та юнацтва.

No Image

Презентація книги Віталія Андрєєва “Віктор Петров. Нариси інтелектуальної біографії вченого”

11 квітня о 14.00 в музеї “Літературне Придніпров’я” відбудеться презентація книги Віталія Андрєєва “Віктор Петров. Нариси інтелектуальної біографії вченого.” Книга присвячена В.П. Петрову (Домонтовичу) – українському етнографу, фольклористу, історику, археологу, літературознавцю, філософу.

No Image

Виставка “З Україної в серці”

з 4 травня в музеї “Літературне Придніпров’я” працюватиме обласна дитячо-юнацька виставка “З Україної в серці”(номінації “Писанкарство”, “Народна Лялька”, “Петриківський розпис та декоративний розпис”). На виставці представлено більше 500 робіт 300 авторів з 10 міст та 12 сільських районів області.