No Image

Виставка художньої ляльки “Натхнення”

Жителі та гості міста мають унікальну можливість зануритись у казковий дивовижний світ художньої авторської ляльки. Понад тридцять художників-лялкарів з усієї України та ближнього зарубіжжя пропонують Вам витвори свого мистецтва.

No Image

Курси підвищення кваліфікації у стінах історичного музею

25 листопада 2014 р. у стінах наукової бібліотеки Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницкього відбулися курси з підвищення кваліфікації. Гостем зустрічі був Ігор Святославович Нікітенко (кандидат геологічних наук, директор Народного музею ім. О.М. Поля при НГУ).

No Image

Презентація збірки “От Болдино до Ноя” О.М. Кобринського

19 листопада о 16.00 запрошуємо відвідати презентацію збірки поезії “От Болдино до Ноя” Олександра Михайловича Кобринського. Презентація відбудеться у Музеї “Літературне Придніпров'” (пр. К. Маркса, 64).

No Image

Відкриття нового музею у Дніпропетровську

13 листопада 2014 року у Дніпропетровську з’явився новий технічний музей – “Машини часу”.
Тут ви не побачите скляних вітрин і музейних доглядачів – всі експонати відкриті і доступні для огляду. Основними героями виставки є автомобілі (31 ретро-автомобіль) – кожен з них має свою історію: як жилося, як їздити було, хто володів, як шукали, лагодили і відновлювали.

No Image

Виставка дніпропетровського міського фото-клубу «Автор»

З 6 листопада в приміщенні Діорами (Дніпропетровський історичний музей) в рамках міського проекту «Натюрморт – від класики до модерну» працює виставка дніпропетровського міського фото-клубу «Автор». Фото-клуб унікальний тим, що він відроджує традицію художньої фотографії в Дніпропетровську, де досить довго не існувало подібної організації. Основна мета діяльності фото-клубу – сприяння духовному розвитку особистості шляхом здійснення інформаційної, культурної, просвітницької та іншої діяльності.

No Image

Відкриття виставки “Шукач старожитностей: археолог Д.І. Яворницький”

29 жовтня 2014 р. до 159-річчя Д.І. Яворницького у Меморіальному будинку вченого відбувся святковий захід та відкриття виставки «Шукач старожитностей: археолог Д.І. Яворницький». Разом із тим, відзначили і 170-річний ювілей І.Ю. Рєпіна, видатного художника, близького друга Дмитра Івановича.

No Image

Арт-проект “Натюрморт – від класики до модерну”

За ініціативою управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради в нашому місті відбудеться відкритий арт-проект «Натюрморт – від класики до модерну» за участю мистецьких шкіл, творчих спілок та студентства під гаслом: «Малюємо від 5 до 85 років». Відкриття низки виставок, присвячених найпопулярнішому та улюбленому жанру образотворчого мистецтва – натюрморту відбудеться 6 листопада 2014 року в місті Дніпропетровськ.