Корпоративні вечірки

Шановні дніпропетровці! Керівники підприємств, фірм, установ!
У Вашої організації свято – ювілей фірми, дні народження, знаменні події … Ви просто хочете відпочити дружнім колективом … Але зіткнулися з деякими проблемами: погода не дозволяє виїхати на природу; ресторани і кафе набридли .. А головне – хочеться чогось незвичайного! Тоді приходьте в історичний музей ім. Д. І. Яворницького.
Запрошуємо на музейну вітальню!
Відомо, що лише 10% предметів, що зберігаються в музеї, експонується в залах. Ви опинитеся в музеї в незвичайне час і в декілька незвичній ситуації. Лише для Вас всього на кілька годин з фондів музею піднімуть колекцію, яка повідає про одну зі сторінок нашої історії та культури . Але це не буде нудна лекція. Музей стане своєрідною машиною часу, яка допоможе відчути себе учасником історичного дійства. Поезія, романси, театральні інсценізації, ігри, конкурси, розіграші, частування створять невимушену атмосферу.
Для вашого вечора Ви можете вибрати тему:

  1. Ожилі звуки (Історія прагнення зберегти людський голос. Ви побачите стародавню музичну скриньку, грамофон, графонолу, патефон, старі грамплатівки. А атмосферу часу створять мінует, вальс, танго, полька, фокстрот …)
  2. Катеринославська вітальня (Ми багато говоримо про східну чайну церемонію. А що знаємо про те, як пили чай у Катеринославі? Як приймали гостей? І чи тільки чай був популярним напоєм? А чи не хочете спробувати Катеринославський збітень?)
  3. Коли починається візит .. (Наш стрімкий час .. Наша слов’янська ментальність .. Ми звикли домовлятися про зустріч по телефону .. іноді за півгодини до неї .. А ще якихось 100 років тому нанесення візиту підкорялося суворих правил .. Про ці правила і про багато іншого … )
  4. Поезія та проза речей (У нашому житті є багато понять, речей, які є значимими, основними не тільки для нашої культури. Без них важко уявити навколишній світ, людську культуру. Ці поняття і предмети оспівані поетами .. Чому б і нам не поговорити про них, відкривши їх, може бути, для себе в новому світлі)
  5. In vino veritas! (Тема хвилююча. А якщо врахувати, що історія міцних напоїв йде далеко в минуле, то й захоплююча, а часом схожа на захоплюючий детектив або пригода. Ось про це і поговоримо ..)

Замовлення приймається за 14 днів до бажаної дати проведення заходу.
Телефон для довідок: 46-34-22