Фотовиставка “Формула кохання”

2 жовтня 2009 р. о 16:00 у холі діорами «Битва за Дніпро» Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Івановича Яворницького в урочистій обстановці відбулось відкриття міської фотовиставки «Формула кохання».

Всього на виставці представлено понад 40 фотографій, в яких яскраво висвітлене людське щастя у родинному житті. Кожна окрема фотографія на виставці – це ніби порада психолога про любов та сімейне щастя.

Виставка є підсумком фотосесії Першого Дніпропетровського Весільного ФотоШоу, що відбулося 6 вересня 2009 р. у креативному клубі “Бартоломео” (Дніпропетровськ, Україна).

Вісім фотографів – Андріянов Максим, Боломса Сергій, Гелевачук Василь, Гуназа Сергій, Назаренко Денис, Павлова Аліна, Хворост Олександр і Ярощук Семен з Дніпропетровська, Кривого Рогу та Одеси провели креативні фотосет в самих різних стилях і напрямках.

У цьому ФотоШоу взяли участь 18 наречених-красунь, серед яких були панночки як щасливо одружені вже кілька років так і ті, хто зовсім нещодавно зіграв весілля.

Фотовиставка знайомить городян із сучасними тенденціями у фотографічному мистецтві і з творчістю популярних весільних фотографів, пропагує гармонійні сімейні стосунки.

Організатором виставки є відомий Дніпропетровський фотограф Сергій Гуназа.

Давній партнер Дніпропетровського історичного музею – Сергій Гуназа веде активну суспільну діяльність, виступає координатором багатьох мистецьких проектів Дніпропетровська, є видавцем, дизайнером та інженером. Сергія очолює фотостудію та дизайн-групу, викладає фотомистецтво, координую щорічний фотопленер, є куратором і організатором семінарів, воркшопів та ін.

Будемо сподіватися, що ця фотовиставка стане традиційною і буде щорічною подією в житті Дніпропетровська.
Прес-кіт та іншу інформацію ви можете отримати за телефонами:

  • (056) 796-66-83 Гуназа Сергій
  • 067-630-80-33 Заворотняя Вікторія
  • [email protected]

Адреса: пр. К.Маркса, 16 (хол діорами “Битва за Дніпро”)
Тел. для довідок: (0562) 46-34-26
Час роботи музею: з 10:00 до 16:00 (вихідний: понеділок)
Вартість квитків: 3 грн. для школярів, студентів; 6 грн. для дорослих.